Průmyslové haly

Proces realizace
Reference

PROCES REALIZACE KROK ZA KROKEM

1. Specifikace záměru

Ocelová hala od společnosti Borga by měla být vždy založena na Vašich potřebách, přáních a požadavcích. Zkušený personál našeho obchodního oddělení Vám pomůže zakomponovat do projektu všechny dostupné informace, potřeby a aspekty návrhu budovy tak, aby se mohlo bez dlouhého čekání postoupit do další fáze projektu.

2. Pružné plánování

Po definování detailního záměru je možné přistoupit k vytvoření harmonogramu celého projektu s projektovým manažerem Borga a konkretizaci jednotlivých odpovědností v procesu vlastní realizace Vaší haly. Po odsouhlasení termínů připraví naši projektanti a statici veškeré potřebné výkresy (pohledy, půdorys, řezy, statiku, výrobní dokumentaci, montážní dokumentaci). Část těchto dokumentů Vám v dohodnutých termínech poskytneme tak, abyste je v případě potřeby mohli využít jako podklad pro stavební povolení.

3. Moderní výroba

Všechny díly primární a sekundární konstrukce, střešní a stěnové profily pro opláštění i oplechování používané na našich halách vyrábíme ve výrobních závodech společnosti Borga. Rámy jsou svařovány v naší moderní robotické továrně v Polsku.

4. Vlastní montážní týmy

Projektoví manažeři a zkušené montážní týmy postaví Vaši halu a provedou kontrolu kvality všech jednotlivých dílů. Naše montážní týmy s mnohaletými zkušenostmi jsou na naše výrobky a celé systémy náležitě proškolené. Můžete si tak být jisti, že svou práci provedou rychle, kvalitně a bez zbytečných prodlení.

5. Hotová hala

Vaše ocelová hala je nyní hotova – za krátký čas jste získali projekt postavený na klíč. Zástupce firmy Borga provede konečnou kontrolu ocelové haly. Zároveň dostanete finální dokumentaci včetně nákresů, specifikace materiálů a dalších dohodnutých prvků v digitální podobě.

Nepřekonatelná síla

V každé fázi procesu realizace hal společnosti Borga počínaje definováním potřeb přes vytvoření jednoznačného zadání, plánováním celého projektu, koordinaci souběžně probíhajících přípravných prací až po vlastní montáž a dokončení haly Vám bude k dispozici některý z našich profesionálních zaměstnanců, jehož úkolem bude Vám tento proces ještě více usnadnit. Ve skutečnosti jsou na nás jakožto na výrobce a realizační firmu z Vaší strany oprávněně kladeny vysoké nároky a očekávání. Můžete očekávat stejný přístup u všech projektů bez ohledu na to, zda stavíme halu šitou na míru, nebo standardní halu s předem danými rozměry. Vždy dostanete, co žádáte.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ocelové haly společnosti Borga se vyznačují vysokou kvalitou, kterou kontrolujeme ve všech fázích výroby. Nevyužíváme stavební produkty od jiných výrobců, disponujeme totiž vlastními výrobními kapacitami ve vlastním závodě. Rovněž nevyužíváme služeb žádných zprostředkovatelů. Naše montované haly vyvíjíme a testujeme s ohledem i na ty nejmenší detaily tak, aby do sebe perfektně zapadaly. Tím zaručujeme spolehlivou dodávku a rychlou montáž.